مدیر پروژه های ساختمانی

مدیر پروژه های ساختمانی (Construction Project Manager)
بالاترین سمت اجرایی در هر پروژه ای می باشد و در واقع مسئول اصلی اجرای پروژه و اولین فرد پاسخگو در مقابل مشکلات احتمالی پروژه خواهد بود. به غیر از پیمانکاران، صاحبان املاک و اسپانسرهای مالی، تمامی افراد شاغل در پروژه اعم از مهندسین و دستیاران عمران، معمار، مکانیک، برق، تاسیسات و ... همگی زیرنظر مدیر پروژه فعالیت می نمایند.
وظیفه اصلی مدیر پروژه، برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و هماهنگی ساخت پروژه های ساختمانی و عمرانی می باشد. همچنین مدیریت منابع انسانی درگیر در پروژه و تقسیم وظایف آنها و نظارت بر منابع مورد استفاده در پروژه مانند تجهیزات، ابزار و مصالح مورد نیاز را نیز بر عهده خواهد داشت. وی علاوه بر نظارت بر عملکرد مهندسین شاغل در پروژه، نقشه های تهیه شده توسط آنها را تفسیر و کنترل نهایی نموده و در رفع ایرادات احتمالی به آنها کمک خواهد کرد.
مدیر پروژه از طریق مذاکره و ارتباط با صاحبان املاک و پیمانکاران، چهارچوب زمانی اتمام پروژه را مشخص کرده و پیشرفت پروژه را مرحله به مرحله کنترل می نماید. همچنین اطمینان حاصل می نماید که تمامی مراحل پروژه با قوانین و مقررات مربوطه، از نظر هزینه ها، کیفیت، ایمنی و ... مطابقت داشته باشد.
لازم به ذکر است که این شغل، از نظر اسپانسری در وضعیت بسیار خوبی به سر می برد و در لیست مشاغل موردنیاز اکثر ایالت های استرالیا به چشم می خورد.
 

(+98) 513-760-2814
info@parsinehsadra.com
ساعت کاری 8.30 - 15.30
به جز ایام تعطیل
خراسان رضوی ، مشهد ، بلوارسجاد
بنفشه 3 ، پلاک 180