(University of Technology Sydney (UTS

دانشگاه فناوری سیدنی (به اختصار یو تی اس) که قدمت آن به سال ۱۸۹۳ باز می گردد، به شکل کنونی در سال ۱۹۸۸ تأسیس گردیده است. این مرکز علمی که در شهر سیدنی استرالیا واقع شده است از اعضای شبکه دانشگاه های فناوری استرالیا می باشد. این دانشگاه از رتبه و امتیاز قابل قبولی در میان دانشگاه های استرالیا و نیز در سطح بین المللی برخوردار است. دانشگاه فناوری سیدنی، از دانشکده هنرهای مکانیک که قدیمی ترین و مستمرترین مؤسسات علوم مکانیک استرالیا به شمار می آید و در سال ۱۸۳۳ تأسیس شده، شکل گرفته است.

دانشگاه فناوری سیدنی در حال حاضر دارای ۴ پردیس می باشد که تمام آن ها در مناطق شهری سیدنی بنا شده اند و امکانات و تفریحات یک شهر مدرن را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. این مرکز علمی در زمینه های تحقیقاتی مختلفی چون رویکردهای سرمایه گذاری، علوم پایه و فناوری، خلاقیت و عمران، علوم بهداشت و تجارت در نوع خود پیشرو و مطرح می باشد. دانشگاه فناوری سیدنی دارای ۲ کتابخانه مجهز می باشد که از وجود سیستم های اینترنتی سود می برند.

رتبه بندی

دانشگاه فناوری سیدنی رتبه ۹ را در میان دانشگاه های استرالیا به خود اختصاص داده است و علاوه بر این، رتبه ۱۹۳ جهانی را نیز براساس رده بندی QS World University Rankings در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ از آن خود کرده است.

 

دانشکده ها

  • دانشکده هنر و علوم اجتماعی: برنامه های این دانشکده عبارتند از ارتباطات، مطالعات بین المللی ورشته های آموزش و دبیری.
  • دانشکده تجارت: برنامه های این دانشکده عبارتند از تجارت، حسابداری، اقتصاد و دارایی، صنعت گردشگری، مدیریت و بازاریابی.
  • دانشکده طراحی، معماری و ساخت
  • دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده پرستاری، مامایی و علوم بهداشت
  • دانشکده علوم پایه: برنامه های این دانشکده عبارتند از: شیمی و علوم دارویی، محیط زیست، ریاضی، مولکولی و زیست پزشکی، فیزیک و مواد پیشرفته.

علاوه بر دانشکده های مذکور، این مرکز علمی دارای یک مرکز اختصاصی با نام UTS  Insearch می باشد که علاوه بر برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، دوره های پیش دانشگاهی و نیز دوره های آموزشی ورود به دانشگاه فناوری سیدنی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

(+98) 513-760-2814
info@parsinehsadra.com
ساعت کاری 8.30 - 15.30
به جز ایام تعطیل
خراسان رضوی ، مشهد ، بلوارسجاد
بنفشه 3 ، پلاک 180