راه اندازی بیزنس در خانه ایده بسیار خلاقانه ای می تواند باشد؛ مخصوصا برای افرادی که در مراحل اول مهاجرت به استرالیا به سر می برند و به دنبال راه هایی هستند تا در کنار تلاش برای یافتن کار تخصصی خود، هرچه زودتر به درآمد رسیده و از هزینه کردن ریال های خود به دلار اجتناب کنند .

کار کردن در منزل و اصطلاحا Home Business به هیچ عنوان مفهوم ناشناخته ای در استرالیا نیست. این روش کسب درآمد کاملا از نظر دولت استرالیا شناخته شده است و حتی معافیت ها و تسهیلات مالیاتی خاصی برای افرادی که از این طریق به کسب درآمد می پردازند در نظر گرفته می شود .

اگر بخواهیم به طور خلاصه مزیت های کار و راه اندازی بیزنس در منزل را نام ببریم، ‌می توانیم به موارد زیر اشاه کنیم :

• آزادی در انتخاب ساعت و نوع کار کردن

• امکان بودن در کنار خانواده در حین کار کردن و انجام امور خانه (مخصوصا برای خانم های دارای فرزند)

• فرار از مشکلات اولیه و هزینه های مترتب برای راه اندازی بیزنس اول 

• امکان کسب در آمد بیشتر نسبت به کار کردن به عنوان کارمند

همیشه تلاش داشته ایم علاوه بر راهنمایی در جهت یافتن بهترین مسیر مهاجرت به استرالیا به متقاضیان، ‌روش های موفقیت در زندگی و کار در استرالیا را نیز به متقاضیان و مهاجرین استرالیا آموزش دهیم. در زیر لیستی از بهترین ایده های کار در منزل در سال های اخیر در استرالیا را خدمت شما ارائه می کنیم و مطمئنیم این لیست می تواند به شما راه های جدیدی را در کسب درآمد و موفقیت در مهاجرت به استرالیا ارائه نماید.

فروش آنلاین اجناس: اجناس نو و دست دوم را در سایت هایی مانند  ebay, Gumtree و… به فروش برسانید. با سرمایه ای بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار می توانید چنین بیزنسی را شروع کنید.

بازاریابی شبکه ای: یک خط تلفن و یک موبایل با اینترنت و اعتماد به نفس و تجربه تنها چیزیست که نیاز دارید. به این دو سایت هم سر بزنید:   networkmarketingwatch.com, businessforhome.com

برنامه ریزی جشن ها و مهمانی ها (Party Planner): اگر تجربه این کار را از ایران دارید،‌ خیلی به خود سخت نگیرید. می توانید مجدد شروع کنید. این سایت می تواند ایده های خوبی به شما بدهد: http://www.findthatpartyplanau.net

سالن زیبایی در منزل: این بیزنس برای خانم های ایرانی،‌ بیزنسی آشناست. در استرالیا هم می توانید از این طریق به کسب در آمد بپردازید. با دو تا ده هزار دلار می توانید مقدمات لازم را در یکی از اتاق های منزل خود مهیا کنید. در فضای مجازی و روزنامه های محلی تبلیغات کنید و درآمد مناسبی برای خانواده خود داشته باشید.

سالن ماساژ (Massage Therapist): برای شروع این کار، نیاز به داشتن مدرک و گذراندن دوره دارید. کار چندان مشکلی نیست، با هزینه ای بین دو تا ده هزار دلار یک فضای مناسب در یکی از اتاق های محل زندگی خود ایجاد کنید. دوره مربوطه را ببینید و شروع به تبلیغات کنید. به این دو سایت هم سر بزنید: schoolofmassage.com.au, fitness.edu.au

مربی خصوصی بدنسازی (Personal Trainer): اگر مدرک و تجربه این کار را دارید، ‌منتظر نمانید تا در یک سالن بدنسازی کار پیدا کنید. خودتان هم می توانید با تخصیص یک اتاق بزرگ در منزل خود و تهیه تجهیزات لازم، ‌این کار را شروع کنید. مطمئن باشید اگر خودتان اضافه وزن نداشته باشید و هزینه منطقی دریافت کنید، ‌گزینه بسیار خوبی برای اهالی محل خواهید بود و از بیزنس شما استقبال خواهند کرد. به این سایت هم سر بزنید: fitness.edu.au

فروش وسایل در بازارچه های هفتگی: اگر امکان تهیه صنایع دستی یا خوراکی های خاص را در خانه دارید، از فروش آنها نگران نباشید. شما می توانید علاوه بر استفاده از امکانات فروش آنلاین، ‌به عرضه محصولات خود در بازارچه های هفتگی که در سراسر شهرهای استرالیا برگزار می شود بپردازید. صدها و شاید هزاران نفر از این بازارچه ها دیدن می کنند و فرصت خوبیست که محصولات خود را به فروش برسانید و بازاریابی کنید. از ساخت و فروش دو قلم زیر غافل نباشید: جعبه های تزیینی و صابون های معطر و خاص !

نگهداری از کودکان در منزل: با دیدن دوره های مخصوص،‌ می توانید تا ۴ کودک را در منزل خود نگهداری کنید و هزینه روزانه ۵۰ تا ۱۲۰ دلار برای هر کودک دریافت کنید. به لینک زیر مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر:  http://www.familydaycare.com.au/educator

آموزش موسیقی به کودکان  

• مراقبت از حیوانات خانگی: اگر به حیوانات خانگی علاقه مند هستید، می توانید بیزنس محلی نگهداری از حیوانات خانگی و یا به قدم زدن بردن آنها را شروع کنید.

خیاطی و تعمیرات لباس: به راه اندازی چنین بیزنسی به صورت محلی در منزل حتما فکر کنید. هزینه تعمیرات لباس و خیاطی در استرالیا بالاست. اگر در این بیزنس تبحر دارید و بتوانید رشد کنید،‌ درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود. 

(+98) 513-760-2814
info@parsinehsadra.com
ساعت کاری 8.30 - 15.30
به جز ایام تعطیل
خراسان رضوی ، مشهد ، بلوارسجاد
بنفشه 3 ، پلاک 180